AYMESEV TAŞ YAPI İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak on yıllık tecrübemizle İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz Çeşme’nin değişik bölgelerinde gerek orijinal taş mimari gerekse modern tarzda bir çok villa ve lüks daireler yapımına üstlenmiştir. Ve bu noktada yeni villalar inşa etmeye devam etmekteyiz. İnşa ettiğimiz bu lüks villa ve dairelerin büyük bir çoğunluğunu dönemsel olarak kiraya vermekteyiz.

Kiralamış olduğumuz villa ve dairelerimiz lüks eşyalarla donatılmış olup kiralama yaptığınızda kendi evinizdeki rahatlığı ve konforu hissedeceksiniz. Teslimat öncesinde hijyen bir şekilde temizliği yapılmış olarak teslim edilmekte olup kiralama süresince havuz ve bahçe bakımları düzenli olarak tarafımızdan yapılmaktadır.
 


Villalarımızın tamamı müstakil havuzludur ve müstakil bahçelidir. Deniz manzaralı, jakuzili, saunalı tüm odaları banyolu üç odalı 4 odalı ve 5 odalı taş mimari ve modern mimari seçeneklerimiz mevcuttur.

Öncelik hedefimiz müşteri memnuniyeti olup piyasaya göre daha uygun ücretlerle lüks, modern ve konforlu villa ve dairelerimizde sizleri sevdiklerinizle beraber mutlu, huzurlu ve kaliteli bir zaman geçirmenizi sağlamaktır.